چاپ        ارسال به دوست

 به برکت خون پاک شهداء، ایران به نماد مقاومت تبدیل شده است
قربانی در دیدار با خانواده شهید جوانمردی:

به برکت خون پاک شهداء، ایران به نماد مقاومت تبدیل شده است

هم زمان با گرامیداشت هفته بسیج، محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی با حضور در منزل شهید حمید جوانمردی با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی در این دیدار، محمدرضا  قربانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حمید جوانمردی و شهدای معظم انقلاب اسلامی با اشاره به حماسه های رزمندگان در دوران دفاع مقدس، وظیفه جامعه و مردم را پاسداشت خون شهداء و حفظ ارزش ها دانست.
مدیرعامل بانک دی با اشاره به ثبات امنیت حاکم در کشور افزود: به برکت مجاهدت های رزمندگان و جانفشانی های شهداء و ایثارگران ، ایران در منطقه به نماد مقاومت تبدیل شده است و ثمره آن نیز تشکیل محورهای مقاومت در کشورهای همسایه و پیروزی بر دشمنان و تکفیری ها است.
قربانی ، خدمت رسانی به خانواده معظم شهداء و جامعه بزرگ ایثارگری را از ماموریت های اصلی بانک دی برشمرد و گفت: شهدءا با گذشتن از جان و مال خود در عهدی که با خداوند بستند ثابت قدم ماندند و وظیفه امروز ما صیانت از خون پاک شهداء و ادامه مسیر آن هاست.
وی در ادامه به اهمیت حضور جوانان مخلص بسیجی در کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی، دشمنان می‌خواهند با رخنه در فرهنگ و قلب جوانان، آن ها را از خط انقلاب جدا کنند ولی جوانان بسیجی با درایت و  بصیرت و پیروی از آرمان های شهداء باید راه‌های نفوذ دشمنان انقلاب را مسدود کرده و با تمام توان از جانفشانی های شهداء و ایثارگران پاسداری کنند تا فضیلت‌های اصلی انقلاب برای همیشه زنده بماند.
گفتنی است، مدیرعامل بانک دی در این دیدار با توجه به وضعیت نامساعد جسمی و کهولت سن  مادر شهید جوانمردی، دستور خرید یک دستگاه ویلچر را برای ایشان صادر کرد.
  شهید حمید جوانمردی در سن 21 سالگی در عملیات بیت المقدس به درجه والای شهادت نائل شد.
١٠:٣٠ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٤٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج